kariera

Recepcjonistka / Recepcjonistka (m / w / d)

Witamy w hanzeatyckim mieście Rostock!
Nasz hotel i hostel jest bardzo dogodnie zlokalizowany w doskonałej lokalizacji i charakteryzuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.
Nasze motto to "dobre i tanie". Jesteśmy niedrogą alternatywą dla osób podróżujących służbowo, turystów i długoterminowych lokatorów, a także mieszkańców i ich gości. Pensjonat w dzielnicy Lütten Klein (w północno-zachodniej części miasta Rostock) z koncepcją zakwaterowania uwzględnia stale rosnącą polaryzację społeczeństwa i jego środowiska pracy. Tymczasowe i elastyczne zlecenia pracy z dala od domu, krótsze okresy świąteczne i stale malejące budżety wymagają ograniczenia usług do podstawowych elementów.
Centrum miasta Lütten Klein z widokiem na stocznie i Rostock Überseehafen aż do Warnemünde, oferuje wiele restauracji, liczne sklepy, tramwaj Rostock i kino wielosalowe tuż za drzwiami.

Czekamy na Ciebie!
Twój zespół z pensjonatu Rostock / Lütten Klein

Wymagany pełny etat (40h tygodniowo)!

Twoje główne zadania:
• Ciepła i kompleksowa opieka naszych gości
• Zapewnienie sprawnego przepływu pracy w biurze głównym
• przejęcie warstw (z wyjątkiem nocnej zmiany)
• Zapewnienie prawidłowego rozliczania i zarządzania gotówką
• Zapewnienie standardów jakości
• Współpraca w zakresie obsługi recepcji z zarządzaniem gotówką, korespondencją gości, obsługą gości, odprawą, okazaniem, akceptacją rezerwacji telefonicznych

wymagania:
• Ukończone szkolenie zawodowe (najlepiej HoFa lub KTF)
• Silna obsługa
• Bezpieczne korzystanie z programów pakietu Office
• Pierwsze doświadczenie z gorącą linią oprogramowania hotelowego jest zaletą
• Zadbany wygląd
• Właściwy, pewny siebie wygląd, dobra komunikacja i umiejętności negocjacyjne
• Bardzo dobre maniery
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
• motywacja i duch zespołowy

Oferujemy:
• Płatności oparte na wynikach (taryfa DEHOGA)
• Podział zysków, 100% czasu wolnego, korzystanie z ofert współpracy za pośrednictwem Greenline Hotels
• Bardzo dobre środowisko pracy i pracy
• Zróżnicowane i odpowiedzialne zadania

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Następnie czekamy na otrzymanie Twojego pisemnego wniosku przez e-mail na remmer@gaestehaus-rostock.de w formie pliku PDF. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Remmerem pod numerem telefonu +49 381/7769715. Proszę również podać swój najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy i oczekiwania płacowe.

Firma obsługująca NHB
Pensjonat Rostock Lütten-Klein
Warnowallee 23, 18107 Rostock
Telefon: +49 (0) 381/776970
E-mail: remmer@hotel-am-schlosspark-guestrow.de
Internet: www.gaestehaus-rostock.de