кариера

Рецепционист / приемник (м / ж / г)

Добре дошли в ханзейския град Рощок!
Нашият хотел и хостел е много удобно разположен на отлично място и се характеризира с най-добрата стойност за парите.
Нашето мото е "добро и евтино". Ние сме евтината алтернатива за бизнес пътници, летовници и дългосрочни наематели, както и местните жители и техните гости. Къщата за гости в квартал Lütten Klein (в северозападната част на град Рощок), със своята концепция за настаняване, отчита непрекъснато нарастващата поляризация на обществото и работната среда. Временните и гъвкави работни задачи далеч от дома, по-кратките периоди на ваканция и все по-намаляващите бюджети изискват ориентирано към услугата ограничение на най-важното.
Центърът на града Lütten Klein с изглед към корабостроителниците и Rostock Überseehafen до Warnemünde предлага много ресторанти, множество магазини, трамвай Росток и мултиплекс кино точно пред вратата.

Очакваме с нетърпение да ви видим!
Вашият отбор от къща за гости Rostock / Lütten Klein

Крайно (40 часа седмично) исках!

Вашите основни задачи:
• Топла и цялостна грижа за нашите гости
• Осигуряване на плавен работен поток в офиса
• приемане на слоеве (с изключение на нощна смяна)
• Осигуряване на правилно счетоводство и управление на паричните средства
• Осигуряване на стандарти за качество
• Сътрудничество в рецепцията с управление на пари в брой, кореспонденция с госта, обслужване на гостите, проверка, приемане на телефонни резервации

Изисквания:
• Завършено професионално квалифицирано обучение (за предпочитане HoFa или KTF)
• Силно обслужване
• Безопасно използване на програмите на Office
• Първият опит с горещата линия за хотелски софтуер е предимство
• Добре поддържан външен вид
• Компетентен, уверен външен вид, добри умения за комуникация и преговори
• Много добри нрави
• Много добро владеене на немски език и добро владеене на английски език (говоримо и писмено)
• мотивация и екипен дух

Ние Ви предлагаме:
• Плащане въз основа на ефективността (тарифа DEHOGA)
• Споделяне на печалбата, 100% отстъпка, използване на оферти за сътрудничество чрез Greenline Hotels
• Много добра работна и работна среда
• Разнообразни и отговорни задачи

Повдигнахме ли ви интерес? След това очакваме с нетърпение да получите писмено заявление по електронна поща на remmer@gaestehaus-rostock.de като PDF файл. За предварителна информация, моля, свържете се с г-н Remmer на тел. +49 381/7769715. Моля, посочете и най-ранната Ви възможна дата за влизане и очакваните заплати.

НХБ, работеща компания
Къща за гости Rostock Lütten-Klein
Warnowallee 23, 18107 Rostock
Телефон: +49 (0) 381/776970
Електронна поща: remmer@hotel-am-schlosspark-guestrow.de
Интернет: www.gaestehaus-rostock.de